Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania do naszej filii przybyła pani Agnieszka Szela dyrektor biblioteki, aby spotkać się z dziećmi z Publicznego Przedszkola w Brzezówce i poczytać im bajki. Wspólne czytanie daje przykład poprzez naśladowanie, ponieważ dzieci uczą się od dorosłych, którzy pokazują im, że książki to źródło wiedzy, rozrywki i dobrych wartości. Poprzez historie opowiadane na głos, dziecko uczy się o różnych postawach, poznaje wzorce zachowań dobrych i złych, a także rozwija wrażliwość moralną i empatię.
Dziękujemy paniom; Wiesławie Stokłosa dyrektor PP w Brzezówce, Barbarze Gołąb, Iwonie Schab i Marcie Chmura-Działek wraz z podopiecznymi za udział w tej ważnej inicjatywie.