Wakacje dobiegają końca, ale my żegnamy je z uśmiechem! To był dzień pełen słońca, radości i chwil, które zostaną z nami na długo. Choć wakacje się kończą, wspomnienia zostają. Na pikniku odwiedziły nas dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 2, Bajkowego Zakątka oraz Przedszkola Terapeutycznego „Zuzia”. Nie zabrakło także naszych czytelników wraz z rodzicami. Wszystkim bardzo dziękujemy za wspólną zabawę.