17 22 18 367
Pon 8.00 - 16.00, Wt -Pt 8:00 - 18:00, Sobota 8.00 - 13.00

Wakacje dobiegają końca, ale my żegnamy je z uśmiechem! To był dzień pełen słońca, radości i chwil, które zostaną z nami na długo. Choć wakacje się kończą, wspomnienia zostają. Na pikniku odwiedziły nas dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 2, Bajkowego Zakątka oraz Przedszkola Terapeutycznego „Zuzia”. Nie zabrakło także naszych czytelników wraz z rodzicami. Wszystkim bardzo dziękujemy za wspólną zabawę.

DSC0486
DSC0488
DSC0485
DSC0484
DSC0481
DSC0480
DSC0477
DSC0479
DSC0476
DSC0474