W ramach obchodzonego 22 kwietnia Światowego Dnia Ziemi nasza Biblioteka, 24 kwietnia w Ropczyckim Cenrum Kultury zorganizowała spotkanie pod hasłem "Podabetujmy o ekologii", które poprowadziła Joanna Tabaka - trenerka i mentorka, ekspertka ds. komunikacji oraz budowania strategii rozwoju publiczności w sektorze kultury, blogerka i podcasterka. Spotkanie miało charakter kreatywnej debaty, a jego uczestnikami była młodzież szkół ponadpodstawowych z Ropczyc.![]()